ENERGIE PRO VAŠE CESTY

Wallbox 11-25kW: Ideální pro nabíjení elektrického auta doma
Wall box je domácí nabíjecí stanice pro elektromobily, která umožňuje rychlé nabíjení elektromobilu. Může být instalován v garáži nebo venku (v závislosti na modelu a případně s ochranným boxem). Nabíjení elektromobilu pomocí nástěnného boxu je velmi jednoduché: funguje podobně jako veřejné dobíjecí stanice. Při nákupu nástěnného boxu do vlastního domova byste měli věnovat pozornost efektivní kapacitě nabíjení, spolehlivosti, délce nabíjecího kabelu, typu připojení (volty) a kompatibilitě nabíjecí zásuvky. Kromě toho by z bezpečnostních důvodů měl nástěnný box instalovat pouze kvalifikovaný elektrikář nebo instalační služba.

Rychlonabíjecí stanice do 180kW:
Rychlonabíjecí stanice jsou určeny pro pohodlné nabíjení všech typů elektrických vozidel, včetně budoucích modelů vybavených vysokonapěťovými systémy. Díky kompaktním rozměrům jsou ideální pro městské prostředí, firmy či obce díky modulární koncepci umožňují zvyšování výkonu až na 180 kW a současné nabíjení až tří vozidel.

Nová Zelená Úsporám

Máte dům a zvažujete, že si k němu pořídíte dobíjecí stanici? Pak máte nárok na finanční podporu 30 tisíc korun.

Finanční podporu (DOTACI) mohou využít také obyvatelé bytů. S dotací Nová zelená úsporám ušetříte 45 tisíc korun za jednu dobíjecí stanici.