Dobíjecí stanice k rodinnému domu

Máte dům a zvažujete, že si k němu pořídíte dobíjecí stanici? Pak máte nárok na finanční podporu 30 tisíc korun. Nezapomeňte však, že domácí dobíjecí stanice musí splňovat určité podmínky – například disponovat funkcí řízení odběru elektřiny při dobíjení elektromobilu z elektrické sítě. Zároveň musí být postavena na pozemku vašeho domu. Celkem můžete využít dotaci na dva dobíjecí body, a uspořit tak až 60 tisíc korun!

Dobíjecí stanice k bytovému domu

Finanční podporu (DOTACI) mohou využít také obyvatelé bytů. S dotací Nová zelená úsporám ušetříte 45 tisíc korun za jednu dobíjecí stanici. Zažádat o ni může vlastník bytového domu či novostavby, společenství vlastníků nebo pověření vlastníci bytových jednotek. Maximální počet podporovaných dobíjecích stanic je stejný jako počet bytů v budově.

 

Jak získat dotaci Nová zelená úsporám?

Podávání žádostí bylo spuštěno 12. října. Je to jednoduché, všechny informace najdete na webu www.novazelenausporam.cz , kde můžete také rovnou o dotaci zažádat. Veškerá komunikace s úřadem probíhá online, případně telefonicky. Žádost o dotaci nemusíte vyřizovat sami. Rádi vám s tím pomůžeme.

Kontaktujte nás